Akkumulátorjavító 2-32S 15A 20A 25A lítium akkumulátor automatikus kiegyenlítő HTB-J32S25A
Termék részletei
Termékcímkék
Specifikációk
Heltec lítium akkumulátoros hangszínszabályzó specifikációi:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Termékinformáció
Márkanév: HeltecBMS
Származás: Kína szárazföldje
Tanúsítvány: Elektromos és elektronikus hulladék
Garancia: 3 hónap
MOQ: 1 db
Akkumulátor típusa: Terner lítium, lítium-vas-foszfát, titán-kobalt-lítium
Névleges feszültség: DC12V
Javítási tartomány: 2-24S/2-32S
Egyenlegáram: 15A/20A/25A
Méret: 360*290*170MM
Testreszabás
  • Testreszabott logó
  • Testreszabott csomagolás
  • Grafikai testreszabás
Csomag
1. Akkumulátorjavító *1készlet.
2. Antisztatikus zacskó, antisztatikus szivacs és hullámkarton tok.
Vásárlási részletek
  • Szállítás innen:
    1. Cég/gyár Kínában
    2. Raktárak az Egyesült Államokban/Lengyelországban/Oroszországban/Brazíliában
    Kapcsolata szállítási részletek megtárgyalása
  • Fizetés: 100% TT ajánlott
  • Visszaküldés és visszatérítés: Jogosult visszaküldésre és visszatérítésre
Jellemzők
  • Névleges feszültség: DC12V
  • Javítási tartomány: 2-32S
  • Kiegyenlítő áram: 15A/20A/25A (állítható)
Működési elv
① Manuális kiegyenlítés
② Automatikus kiegyenlítés
③ Töltéskiegyenlítés
A töltéskiegyenlítés beállítási paraméterei a következők:
A lítium-vas-foszfát egyensúlyi paraméterei:
Monomer túlfeszültség-védelem: 3,650 V Monomer túlfeszültség-helyreállítás: 3,650 V Kényszerített kiegyenlítési feszültség: 3,650 V
A kiegyenlítési indítófeszültség a húrfeszültség legalacsonyabb értékére van beállítva = V, a kiegyenlítő monomer feszültségkülönbsége: 0,005 V, és a kiegyenlítő áram aránya: 5% ~ 100%.
Terner lítium töltéskiegyenlítési paraméterek:
Monomer túlfeszültség-védelem: 4,250 V Monomer túlfeszültség-helyreállítás: 4,200 V Kényszerített kiegyenlítési feszültség: 4,250 V
Kiegyenlítési indítófeszültség: 4.000V Kiegyenlítési monomer feszültségkülönbség: 0.005V Kiegyenlítési áramarány: 5%~100%
Töltéskiegyenlítéskor a gép előlapján található "akkumulátor negatív pólusát" az akkumulátor általános negatív pólusához kell csatlakoztatni, a töltő negatív pólusát a gép előlapján található "töltés negatív pólusához", a töltő pozitív pólusát pedig az akkumulátor pozitív pólusához. A kiegyensúlyozott állapotba lépés előtt a töltési áram nem haladhatja meg a 25A-t, a kiegyensúlyozott indításkor (lítium-vas-foszfát 3,450V / háromkomponensű lítium 4,00V) a töltési áram nem haladhatja meg az 5A-t, így a kis áramkiegyenlítés hatása jobb lesz.
Akkumulátor-kiegyenlítő-akkumulátor-kiegyensúlyozó-gép (7)
Akkumulátor-kiegyenlítő-akkumulátor-kiegyensúlyozó-gép (6)
Modellválasztás
Műszaki index Termékmodell
Modell HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Alkalmazható akkumulátorfüzérek 2-24S 2-32S
Alkalmazható akkumulátortípus LFP/NCM/LTO
Max. kiegyenlítő áram 25A 15A 20A 25A
A lítium-vas-foszfát egyensúlyi paraméterei Monomer túlfeszültség-védelem: 3,65 V
Monomer túlfeszültség-visszanyerés: 3,65 V
Kényszerített kiegyenlítési feszültség: 3,65 V
Kiegyenlítő monomer feszültségkülönbség: 0,005 V
A kiegyenlítő áram aránya: 5%~100%
A háromkomponensű lítium egyensúlyi paraméterei Monomer túlfeszültség-védelem: 4,25 V
Monomer túlfeszültség-visszanyerés: 4,2 V
Kényszerített kiegyenlítési feszültség: 4,25 V
Kiegyenlítő indítófeszültség: 4V
Kiegyenlítő áramarány: 5%~100%
Méret (cm) 36*29*17
Súly (kg) 6.5 9.5
Jegyzet
② Töltéskiegyenlítés közben a gép előlapján található "akkumulátor negatív pólusát" az egész akkumulátorcsomag negatív pólusához kell csatlakoztatni, a töltő negatív pólusát a gép előlapján található "töltés negatív pólusához", a töltő pozitív pólusát pedig az akkumulátor pozitív pólusához. A töltőáram nem haladhatja meg a 25 A-t az egyensúlyi állapot elérése előtt, és a töltőáram nem haladhatja meg az 5 A-t az egyensúlyi állapot elérésekor (lítium-vas-foszfát 3,45 V / háromkomponensű lítium 4 V). A kis áramkiegyenlítési hatás jobb.
③ Opcionális tápegység
  • 0–120 V rendszerhasználat (akár 24 mp-ig); 0–135 V rendszerhasználat (akár 32 mp-ig).
  • Egyfázisú 220 V-os tápegység.